O nas

Znajdujesz się na: Strona główna/O nas

Nasza rodzinna firma „Interflowers” została założona w 1992 roku w Warszawie. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce importującą storczyki z Tajlandii bezpośrednio od producenta. Współpracujemy od początku z firma Bangkok Intimex. Jest to jedna z największych firm produkujących i exportujących storczyki. Wysyła je do wielu państw Ameryki, Azji i Europy.

Nasza działalność opiera się na długoletniej znajomości rynku handlu kwiatami .Sprzedajemy storczyki wielu klientom hurtowym jaki i detalicznym w różnych miastach Polski.

Oferujemy różne rodzaje storczyków w wielu odmianach i kolorach. Dostawy otrzymujemy regularnie 1-2 razy w tygodniu, co ma bardzo duży wpływ na świeżość i jakość importowanych kwiatów. To wszystko w połączeniu z profesjonalnym przygotowaniem storczyków przez firmę z Tajlandii zapewnia pełną satysfakcję naszym klientom. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców realizując hasło ”Najlepsza Cena, Najlepsza Obsługa, Najlepsza Jakość”.

Od 2014 roku z uwagi na rozwijający się na na polskim rynku trend Food Design, w naszej ofercie można znaleźć także pojedyncze storczyki, przeznaczone specjalne do dekoracji dań. Dostępne w różnych kolorach, pojedyncze kwiatki doskonale pasują do dekoracji egzotycznych potraw jak i drinków. Naszymi odbiorcami sa główni odbiorcy hurtowi z całej Poslki . Z naszych usług stale korzystają już m.in. restauracje: Papaya, Sushi 77, Why Thai, Oto Sushi , Wabu Sushi Wana Susi, Mizumi

Zapraszamy do współpracy

Małgorzata i Witold Kramarczyk

powrót